Допоможіть скласти твір на тему моя мрія за планом: 1. початок; 2. основна думка; 3. кінцівка. Я хочу бути військовим

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя мрія стати військовим. Тому що вони люблять і захищають свою Батьківщину.     І ТАК ДАЛІ
Гость
Я мрію захищати свою країну! Тобто бути військовим. Захищати свою Україну. За криницю,калину,вербу і тополю,за вишневу свою Україну!! Я думаю,що я стану тим ким мрію.