Сойлемдег1 бирынгай мушелерд1 тауып ,кандай сурактарга жауап беретинин ,кай соз таптарынан екенин жане кандай тулгада турганын талдау!"Кургак жер жазыкты, ойпаты,кыратты,таулы болатыны мал1м" Пожалуйста помагите!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Құрғақ жер жазықты, ойпатты, қыратты, таулы болатыны мәлім.Бірыңғай мүшелер: жазықты, ойпатты, қыратты, таулы; Қандай?  деген сұраққа жауап беріп, сөз табы бойынша сын есім болады.