Допоможіть тiльки сьогоднi добрати слова до вірша Марії Деленко ( мої добрі справ

Допоможіть тiльки сьогоднi добрати слова до вірша Марії Деленко ( мої добрі справи). Для мами....,для тата...,для брата...,сестрички...,берізки...,кринички....,для квітів у полі.....,для друзів у школі...,для пташки у гаю...,калини в розмаю..,для щастя людини....,і для України.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ляляляляляляляляляляляляляляялялялялялялялялялялялялялляляляляялялляялля