Допоможіть .треба 6 прислів"їв або приказок з прислівниками які починаються на ні.Ніде,...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ніхто нічого не розуміє абсолютно точно. Ніколи бракує часу, щоб зробити добре, однак завжди перебуває час, щоб переробити заново. Нічого не межа Ніколи не відкладайте на завтра те, що можна зробити післязавтра. (сори, только 4:( )