Допоможiть!!! Треба скласти твiр-роздум на тему " Краса бувае не тiльки зовнi, а i внут?
Допоможiть!!! Треба скласти твiр-роздум на тему " Краса бувае не тiльки зовнi, а i внут??iшня" (Дати назву)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людська краса
А чи постає у вас питання яка насправді буває краса?Справді красу бачуть всі,але зовнішню.Ніхто не думає спочатку а яка краса у цієї людини внутрішня.Таким чином ми знаходимо собі друга,спів-розмовника.Але ніколи не забувайте,шо краса буває не тільки зовні,а і внутрішня.