Допоможіть В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської;первісно це перське слово що означає "товариш"на запорозькі січі так називали молодих хлопців учнів зброєносців у козацької старшини а)пластуни б)челяд...

Допоможіть В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської;первісно це перське слово що означає "товариш"на запорозькі січі так називали молодих хлопців учнів зброєносців у козацької старшини а)пластуни б)челядь в)джури г)аргатки д)молодики
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь: це слово в) джури
Гость
ответ в) джури блииииин не отправляется