Допоможіть відповісти на питання за повістю "Шпага Славка Беркути" 1.Прокоментуйте вчинок Славка з шапкою, яку він віддав Юлькові. 2.Охарактеризуйте Лілі Теслюк. Чи має вона, на вашу думку, Негативні риси вдачі? Які? 3.Охаракте...

Допоможіть відповісти на питання за повістю "Шпага Славка Беркути" 1.Прокоментуйте вчинок Славка з шапкою, яку він віддав Юлькові. 2.Охарактеризуйте Лілі Теслюк. Чи має вона, на вашу думку, Негативні риси вдачі? Які? 3.Охарактеризуйте поведінку кожного хлопця в ситуації із сорокою в парку. 4.Кого Стефко Вус уважае " Пещеним мамієм"? Чи згодні ви з думкою цього героя? Проілюструйте свою позицію конкретним прикладом із тексту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Славко вчинив , як справжній друг, віддавши Юлькові свою шапку, бо той свою загубив. Він показав, що на нього можна розраховувати у будь-який момент. 2. На мою думку, Лілі Теслюк не має негативних рис вдачі. 3. Юлько вчинив не гідно, коли з огидою кривився, дивлячись на пташку, ше й дорікаючи у цьому Стефкові. 4. Стефко Вус вважає пещеним мамієм Юлька. Це підтверджує цитата з твору: "-Я вже готовий мамцю. Чи можна їсти? - А серветочку, мамцю? - Мамцю, а кава буде? "