Допоможiть вiдповiсти на питання:Чи потрібно архівувати дані для пересилання їх електронною поштою? Які саме і в яких випадках? Чи можна пересилати електронною поштою веб-сторінку? Чи варто це робити ? Як ро...
Допоможiть вiдповiсти на питання:
Чи потрібно архівувати дані для пересилання їх електронною поштою? Які саме і в яких випадках?
Чи можна пересилати електронною поштою веб-сторінку? Чи варто це робити ?
Як роздрукувати лист, що містить вкладені файли? Чи можливо це зробити, не розкриваючи вкладені файли?
Чи з кожної поштової скриньки можна відправити відеофайл? Чи доцільно пересилати фільми електронною поштою?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мнпгромрмн8нололщщжжжбтсв