Допоможiть вiдповiсти на питання:Чи  потрібно  архівувати  дані  для  пересилання  їх  електронною  поштою? Які  саме  і  в яких випадках? Чи можна пересилати   електронною  поштою  веб-сторінку?   Чи  варто це  робити ? Як  ро...

Допоможiть вiдповiсти на питання: Чи  потрібно  архівувати  дані  для  пересилання  їх  електронною  поштою? Які  саме  і  в яких випадках? Чи можна пересилати   електронною  поштою  веб-сторінку?   Чи  варто це  робити ? Як  роздрукувати  лист,  що  містить  вкладені  файли? Чи  можливо  це зробити,  не  розкриваючи  вкладені файли? Чи  з  кожної  поштової   скриньки  можна  відправити   відеофайл? Чи доцільно  пересилати  фільми  електронною  поштою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мнпгромрмн8нололщщжжжбтсв