Допоможіть відредагувати речення будь ласка 1. У школі мають місце випадки неявки на уроках учнів. 2. На столі вабили око вишукані делікатеси. 3. Поети і письменники багато уваги виділяють темі Україні у своїй творчості. 4. Мо...

Допоможіть відредагувати речення будь ласка 1. У школі мають місце випадки неявки на уроках учнів. 2. На столі вабили око вишукані делікатеси. 3. Поети і письменники багато уваги виділяють темі Україні у своїй творчості. 4. Моя автобіографія не містить цікавих фактів чи захоплюючих подій. 5. На зборах було підняте питання про успішність у класі. 6. В десять годин я гуляв на дорозі до школи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у школі є випадки ,коли учні пропускають уроки.Моє окбо вабили вишукані делікатеси.Поети і письменники багато уваги приділяють уваги у своїй творчості Україні.НЕЗНАЮ.На класних зборах було піднято питання про нашу успішність.О десятій годині я гуляв по дорозі до школи.