Допоможіть відредагувати текст .урожай цього року видався краще торішнього .Найбільш передовіші господарства почали жнива раніше.Самий високий прибуток отримали ті хто більше всіх доглядав за посівами . Найважливіше завдання за...

Допоможіть відредагувати текст .урожай цього року видався краще торішнього .Найбільш передовіші господарства почали жнива раніше.Самий високий прибуток отримали ті хто більше всіх доглядав за посівами . Найважливіше завдання зараз зберегти хліб і відзначити самих старанних трударів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
топто відрегувати??????? цей текст нормальний