Допоможіть виписати з української літератури або з Інтернету 4 речення 1 речень з однорідними членами друге з узагальнюючим словом третє речення з звертанням четверте з вставним словом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Були і ревнощі, і муки, і докори, і вірші, розпачем налиті 2) Вона мала трьох синiв: Iвана, Павла i Василя 3) Спи, дитятко, сном міцним. 4) Дівчатам,звичайно, приємно,коли їм дарують квіти.
Гость
1.моя мама любить коли їй дарують хризантеми,троянди,тюльпани.2.Харків,Київ,Рівне,Херсон,Львів - міста. 3. Люба матусю, доомржи зробити домашне завдання. 4.Чужа душа то, кажуть, темний ліс.