Допоможіть вирішити задачу!!! Відстань між двома селами 11,7 км.З цих сіл назустріч

Допоможіть вирішити задачу!!! Відстань між двома селами 11,7 км.З цих сіл назустрічодин одному одночасно вирушили два вершники,які зустрілись через 0,6 год після початку руху.Один з вершників рухався зі швидкістю 10,4 км/год.Знайдіть швидкість другого вершника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
0,6 · 10,4 = 6,24 (км) - проїхав один з вершників<br /><br /><br /><br />11,7 - 6,24 = 5,46 (км) - проїхав другий з вершник<br /><br />5,46 : 0,6 = 9,1 (км/год) - швидкісь другого вершника<br /><br />Відповідь : 9,1 км/год