Допоможіть вирішити: знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 20см, причому бічна сторона на 1 см більша від основи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нехай основа рівнобедреного трикутника позначимо через х тоді бічні його сторони будуть х+1.тоді складемо рівняння х+1+х+1+х= 20 3х+2=20 3х=20-23х= 18х=18:3 х = 6 (см) основа трикутникабічна сторона = 6+1 = 7(см)відп. 7 см
Гость
Нехай х-дані сторони, тому АВ=ВС=1+х буде на бічних сторонах рівнобедренного трикутника. За умовою задачі периметр трикутника дорівнює 20 Розв'яжемо рівняння: 2(1+АС)+АС=20 2+2АС+АС=20 2+3АС=20 3АС=18 Х=6см Отже, АС=6см, тоді АВ=ВС=6+1=7см Відповідь:6 і 7 см