Допоможіть з англійською СОБАКА Є МАЛИЙ.КОТИК Є МЕНШИЙ ЗА СОБАКУ.МИШКА Є НАЙМЕНША.МАРТА Є ХУДА.ВІРА Є ХУДІША ЗА МАРТУ.НАСТЯ Є НАЙХУДІША

Гость
dog is small cat is smaller than dog Mouse is the smallest