Допоможіть з антонімічними фразеологізмами: 1.Мати камяне серце 2.Горішок не по зубам 3.Зявитися на горизонті 4.Не в своїй тарідці 5.Не із заячого пуху 6.Ні за плечима ні перед очима

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Бути байдужим до всього 2.шось таке що не може зробити 3.десь прийти зявитись 4.коли незручно або щось типу того ....