Допоможіть з тестом: Словосполученням є всі поєднання слів у рядку: А. втрачати надії, розмовляти зі студентами, навколо оселі, Б. підземний перехід, записати з голосу, утричі більше, В. день і ніч, заплющювати очі, телевізійна...
Допоможіть з тестом: Словосполученням є всі поєднання слів у рядку: А. втрачати надії, розмовляти зі студентами, навколо оселі, Б. підземний перехід, записати з голосу, утричі більше, В. день і ніч, заплющювати очі, телевізійна камера, Г. їзда верхи, нехай читає, потрапити в халепу.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. втрачати надії, розмовляти зі студентами, навколо оселі