Допоможіть з відповіддю!! При розбавленні сульфатної кислоти завжди наливають к

Допоможіть з відповіддю!! При розбавленні сульфатної кислоти завжди наливають кислоту у воду. Розбавлення концентрованої H2SO4 доливанням до неї води небезпечно тим, що може: А) виникнути пожежа Б) відбутися розклад води В) виділитися отруйний газ Г) статися розбоизкування розчину внаслідок виділення великої кількості теплоти