Допоможіть закінчити речення: 1.Речовини, що утворюються при сполученні води з іншими речовинами, називають... 2.Кислотні оксиди взаємодіють з водою з утвореннням... 3.Основні оксиди взаємодіють з водою з утворенням... 4.Оксиди...

Допоможіть закінчити речення: 1.Речовини, що утворюються при сполученні води з іншими речовинами, називають... 2.Кислотні оксиди взаємодіють з водою з утвореннням... 3.Основні оксиди взаємодіють з водою з утворенням... 4.Оксиди , гідрати яких є основами, називаються..... 5.Розчинні у воді основи називаються...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Речовини, що утворюються при сполученні води з іншими речовинами, називають а) кислоты; б) щелочи; в)  водород; д) соль 2.Кислотні оксиди взаємодіють з водою з утвореннням кислот. 3.Основні оксиди взаємодіють з водою з утворенням оснований. 4.Оксиди , гідрати яких є основами, називаються гидроксидами. 5.Розчинні у воді основи називаються лугами.