Допоможіть. Зайченя Вухань розклало 24 морквини у 3 кошики порівну. Качанів капусти у такий кошик уміщується на 5 менше, ніж морквинок. Скільки кошиків знадобиться Вуханю, щоб розкласти 12 качанів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24 : 3 =8 морквин в одному кошику 8 - 5 =3 капустини в одному кошику 12 : 3 = 4 кошики знадобиться вуханю