Допоможіть знайти спільнокореневі слова у вірші    В гущині синиця дзенька і тріщить сухий сучок. З ляку тиснуться опеньки, позираючи хитренько з-під мохнатих шапочок. Хати їх - пеньки дуплисті і купки рудого листя... Опенят ма...

Допоможіть знайти спільнокореневі слова у вірші    В гущині синиця дзенька і тріщить сухий сучок. З ляку тиснуться опеньки, позираючи хитренько з-під мохнатих шапочок. Хати їх - пеньки дуплисті і купки рудого листя... Опенят масних, хороших я набрав повненький кошик і присів спочить на пень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Опеньки,пеньки,опенят,пень. Корінь-пен.
Гость
Опеньки,пеньки,опенят,пень.