Допоможіть знайти відмінки .Дмухнула зима холодом,зірвала листя із золотих гаїв і лісів,розкидала його по сумних дорогах.Нема куди пташкам сховатися. Почали вони збиратися невеселими зграйками,гомінливо радитися перед далекою д...

Допоможіть знайти відмінки .Дмухнула зима холодом,зірвала листя із золотих гаїв і лісів,розкидала його по сумних дорогах.Нема куди пташкам сховатися. Почали вони збиратися невеселими зграйками,гомінливо радитися перед далекою дорогою. Потім знялися і полетіли за високі гори, за сині моря,в далекі теплі краї...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зима- називний Холодом -орудний Листя- знахідний Гаїв-родовий Лісів-родовий Дорогах-давальний Пташкам-давальний Зграйками-орудний Дорогою-орудний Гори-знахідний Моря-знахідний Краї-місцевий