ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. УЯВІТЬ, ЩО ВИ ЖУРНАЛІСТ,ЯКИЙ ОТРИМАВ ЗАВДАН

ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. УЯВІТЬ, ЩО ВИ ЖУРНАЛІСТ,ЯКИЙ ОТРИМАВ ЗАВДАННЯ ВЗЯЛ ІНТЕРВ'Ю У ВІДОМОЇ ОСОБИ(НА ВАШ ВИБІР).У КОГО Б ВИ ВЗЯЛИ ІНТЕРВ'Ю?СКЛАДІТЬ І ЗАПИШИТЬ ВАШУ РОЗМОВУ У ФОРМІ ДІАЛОГУ (10-12 РЕПЛІК),ВИКОРИСТАВЛ:А) ЗВЕРТАННЯ;Б)ВСТАВНІ СЛОВА ЧИ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ;В)ЩОНАЙМЕНШЕ ДВА РЕЧЕННЯ З ВІДОКРЕМЛЕНИМИ ДОДАТКАМИ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-доброго дня ! я ...... і я домовлялась з вами про інтерв,ю пам,ятаєте ? -так так звичайно, - ми можемо зустрітись у новій кав.ярні біля фонтану ,ЗГОДА ? -так авжеж у 3 буду вас там чекати  ..... -ще раз доброго дня нумо починати  ) -і так ,дозвольте відрекомендуватись .мене звати Лижичко Руслана Степанівна я як ви напевне вже знаєте українська співачка а тепер запитання - як почалась ваша кар єра ? - коли я  була ще школяркою малою співала в гурті «Орніон», потім —– у дитячому ансамблі «Посмішка». Після закінчення дитячої музичної школи я вступила до Львівської консерваторії імені Миколи Лисенка на диригентське відділення. -я знаю ,що ви брали уроки вокалу додатково .у кого якщо не секрет ? -так брала ,у своєї наставниці в Лариси Бужко і зверну увагу ,що вона дуже хороша людина  - у скільки років почалась ваша доросла музична кар.єра ? -так ну треба згадати ,мабуть що у  1993р., коли я  взяла участь у двох музичних фестивалях України: Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні і популярної музики «Червона Рута-93», як зараз пам.ятаю ці перші хвилювання ) -повинна замітити що ви дуже гарно розповідаєте  -дякую ) -дякую вам за цікаве докладне інтерв.юб -до зустрічі  -папа )