Допоможіть зробити фонетичний розбір слова "легенькою". Будь ласка!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легенькою-ле/гень/ко/ю,4 склади,2-ий склад наголош.,[леген'койу]. [л]-пригол.,непарн.,дзвінк.,тверд. [е]-голосн.,ненагол. [г]-пригол.,парн.,глух.,тверд. [е]-голосн.,наголош. [н']-пригол.,непарн.,дзвінк.,м'як. [к]-пригол.,парн.,глух.,тверд. [о]-голосн.,ненагол. [й`]-пригол.,непрн.,дзвінк.,м'як. [у]-голосн.,ненагол.