Допоможіть зробити текст-розповідь на тему Як впливає музика яку ти слухаеш!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Музика- це стан душі кожної людини у світі! Хтось любить повільну,хтось -гучну, а хтось - романтичну! Але є й такі пісні,які погано впливають на людину! Я вважаю, що слухати таку музику непристойно! Але у кожного своя думка. Я як хлопець віддаю перевагу легкій,спокій та визначній музиці!