Допоможіть зробити звуко-буквенний аналіз слів біблія, квітень, півник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біблія[=о—|=о|=о] [б'ібл 'ійа] 6б.,7зв.,3скл.. [б']-пр.,м'яка,дзв. [і]-гол.,наголош. [б]-пр.,тверда,дзв. [л']--пр.,м'яка,дзв. [і]-гол.,не наголош. [й]--пр.,м'яка,дзв. [а]-гол.,не наголош. Квітень[—=о|—о=] [кв'ітен' ]7б.,6зв.,2скл.. [к]--пр.,тверда,глуха. [в']-пр.,м'яка,дзв. [і]-гол.,наголош. [т]--пр.,тверда,глуха [е]-гол.,не наголош. [н']-пр.,м'яка,дзв. Півник[=о—|—о—] [п'івник ]6б.,6зв.,2скл.. [п']-пр.,м'яка,глуха [і]-гол.,наголош. [в]-пр.,тверда,дзв. [н]-пр.,тверда,дзв. [и]-гол.,не наголош. [к]--пр.,тверда,глуха.