Допоможіть зробити звуковий запис речення: Історичні джерела свідчать, що українська жінка в усі часи відзначалася самостійністю характеру, розумом, розсудливістю.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[і с т о р и ч н і  дж е р е л а  с в і д ч а т' / ш ч о   у к р а й і н с' к а  ж і н к а  в  у с і  ч а с и  в і д з н а ч а л а с' a  с а м о с т і й н і с т й у  х а р а к т е р у / р о з у м о м / р о з с у д л и в і с т' й у/]