ДОПОМОЖІТЬ  БУДЬЛАСКА СКЛАСТИ НЕВЕЛИЧКУ РОЗПОВІДЬ 5-6 РЕЧЕНЬ ПРО ТЕ,ЩО ЯКОСЬ НА ЗЕМЛІ ЗНИКЛИ ВСІ РОСЛИНИ.НА ЗАВТРА 4 КЛАС.ДЯКУЮ.ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
як ви думаете,якщо усі рослини згинуть? що це буде?  не буде в нас Украіни.буде все погано. не буде  життя у лісі . не буде життя в нас.тому потрібно берегти рослин.                         ШАНУЙТЕ УКРАІНУ!