ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА   водій був у відряджені 2 дні за перший день він подолав відстань 457км другого дня він проїхав на 43км більше ніж першого скільки кілометрів проїхав ВОДІЙ ЗА 2 ДНІ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)457+43=500 км проехал водитель за второй день                                      2)457+500=957 км проехал водитель за два дня