ДОПОМОЖІТЬ, ДУЖЕ ПОТРІБНО!                                                                                     виберіть федеративні держави європи:  а)Ірландія; б)Австрія; в)Швейцарія; г)Румунія; д)Німеччина.

    ДОПОМОЖІТЬ, ДУЖЕ ПОТРІБНО!                                                                                     виберіть федеративні держави європи:   а)Ірландія; б)Австрія; в)Швейцарія; г)Румунія; д)Німеччина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Австрія,  Швейцарія і Німеччина