ДОПОМОЖІТЬ!!!!!БУДЬ-ЛАСКА))) ТЕРМІНОВО! 1) скільки серед натуральних чисел n є таких, що одне лише з двох чисел n та n+20 є чотирицифровими? 2) Сума квадратів трьох послідовних натуральних чисел дорівнює 770. Чому дорівнює найб...

ДОПОМОЖІТЬ!!!!!БУДЬ-ЛАСКА))) ТЕРМІНОВО! 1) скільки серед натуральних чисел n є таких, що одне лише з двох чисел n та n+20 є чотирицифровими? 2) Сума квадратів трьох послідовних натуральних чисел дорівнює 770. Чому дорівнює найбільше серед цих трьох чисел? 3) у коробці 203 червоних, 117 білих і 28 синіх гудзиків. Яку найменшу кількість гудзиків треба вийняти з коробки, щоб принаймі три з них обов'язково були одного кольору? 4) У сім'ї четверо дітей різного віку і жоден з них ще не має 18 років. Добуток їхніх віків дорівнює 882. Якою є сума їхніх віків? 5) Олег хоче використати спеціальний семицифровий пароль. Цифра в паролі повторюється стільки ж раз скільки її значення. Однакові цифри паролю записуються підряд, наприклад, 4444333 чи 1666666. Скільки різних паролів він може використати?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) Складаємо р-ня  [latex] x^{2} +( x +1)^{2} +(x+2)^{2} =770 [/latex] Розв"язуємо х=15 числа 15, 16,17 . Відповідь17.