Допоможіть,дуже прошу!!!Напишіть терміново!!Твір на тему "Природа очима Михайлика"чи"Чому вчить нас Михайлик"з повісті М.Стельмаха Гуси-лебеді летять!!Прошу,вас дуже!!!На завтра потрібно,терміново!!!!Допоможіть!!!
Допоможіть,дуже прошу!!!Напишіть терміново!!Твір на тему "Природа очима Михайлика"чи"Чому вчить нас Михайлик"з повісті М.Стельмаха Гуси-лебеді
летять!!Прошу,вас дуже!!!На завтра потрібно,терміново!!!!Допоможіть!!!
Ответ(ы) на вопрос:
"Природа очима Михайлика"
Михайлик дуже любив природу, він прислухався до кожного шелесту. до сонця, до всьго прекрасного. та навіть бачив красу в лебедях, які просто летіли понад хатою. вони йому так сподобалися, що він хотів щоб вони повернулися й пролетіли знову.
Він так любив природу. що якомого більше розпитував дідуся про всі її таємниці. Йому це було дуже цікаво.