ДОПОМОЖІТЬ!!!!!Розташуйте події в хронологічній послідовності. А) Прутський договір, Б) Полтавська битва, В) Паліївщина, Г) діяльність Малоросійської колегії. Розташуйте договори в хронологічній послідовності. ...

ДОПОМОЖІТЬ!!!!! Розташуйте події в хронологічній послідовності. А) Прутський договір, Б) Полтавська битва, В) Паліївщина, Г) діяльність Малоросійської колегії. Розташуйте договори в хронологічній послідовності. А) Глухівські статті, Б) Московські статті, В) Конотопські статті, Г) Переяславські статті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. ВБАГ Паліївщина  - 1704 Полтавська битва - 1709 Прутський договір - 1711 діяльність Малоросійської колегії - 1722 2. ГБАВ Переяславські статті - 1659(1654) Московські статті - 1665 Глухівські статті - 1669 Конотопські статті - 1672