Допомжіть з придметом я у світі тема успіх і навчання вправа 4 Запиши свій план дій на день,що сприятиме успішному його проведеню

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Вранці зробити зарядку 2.Випити смачного чаю 3.Почитати цікаву книжку 4.Допомогти батькам 5.Послухати олюблену музику 6.Вивчити уроки 7.З гарним настроєм чекати нового дня