Доповни речення:Для рослин характерні............. типи кореневіх систДоповни речення:Для рослин характерні............. типи кореневіх систем: ..................... та ............................Стрижнева коренева система скл...

Доповни речення:Для рослин характерні............. типи кореневіх систДоповни речення: Для рослин характерні............. типи кореневіх систем: ..................... та ............................ Стрижнева коренева система складається з .......................................................................................................................................... Мичкувата коренева система складається з ......................................................................................................................... Видозмінами кореня є:....................................................................................................... Корені змінюють свою будову зв`язку з.................................................................................................................................................................................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для рослин характерні 2 типи кореневіх систем: мичкувата та стрижнева Стрижнева коренева система складається з Основного кореня та його відгалужень Мичкувата коренева система складається з багатьох однакових коренів Видозмінами кореня є: дихальні, ходульні, повітряні і запас альні корені Корені змінюють свою будову зв`язку з умовами навколишнього середовища.