Доповніть речення дієприслівниковими зворотами . Тиша ходить між деревами ... . На обрії червоно сходить сонце ... . Соняшники світяться ... . Часом війне вітерець ... . Трави плачуть ... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тиша ходить між деревами, приносячи й туди свій звук самотності. На обрії червоно сходить сонце, вітаючи сонні квіти своїм проміннячком. Соняшники світяться, гріючись в теплі літнього ранку. Часом війне вітерець і маленьке деревце,похитуючись, нахилиться аж до самого долу. ( щодо ком у цьому реченні не впевнена, але по-моєму все правильно)  Трави плачуть ледь-ледь чутно, сповіщаючи вітру про своє єство.