Доповніть речення поширеним або непоширеним відокремленими означеннями. Утворені речення запишить. 1. Сонце зійшло над лісом. 2. Їй подобалося працювати в саду. 3. Лист надіслали електронною поштою. 4. Літак зробив останнє кол...

Доповніть речення поширеним або непоширеним відокремленими означеннями. Утворені речення запишить. 1. Сонце зійшло над лісом. 2. Їй подобалося працювати в саду. 3. Лист надіслали електронною поштою. 4. Літак зробив останнє коло й пішов на посадку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дополните предложения распространенным или нераспространенным обособленными определениями. Образованные предложения Внести. 1Солнце взошло над лесом. 2Ей нравилось работать в саду 3Письмо прислали по электронной почте. 4Самолет сделал последний круг и пошел на посадку