Доповнити  речення: "Коли   я    думаю  про     природу,   то     мені   спадає  на   думку...""Найважливішою   екологічною   проблемою  є.."   "Якщо    хтось   поводиться   жорстоко з тваринами..."

Доповнити  речення: "Коли   я    думаю  про     природу,   то     мені   спадає  на   думку..." "Найважливішою   екологічною   проблемою  є.."   "Якщо    хтось   поводиться   жорстоко з тваринами..."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли я думаю про природу, то мені спадає на думку що не всі люди дбають про неЇ. Найважливішою екологічною проблемою є забруднення газонів . Якщо хтось поводиться жорстоко з тваринами то цю людину треба посрдити за грати!!!!!