Доповнити речення По-твоєму, всі повинні... По зимовому місту... По третє грудня.. По людському полю... По твоєму обличчю... По-зимовому холодно... По-третє я вирішив...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-твоєму, всі повинні дотримуватися цих правил? По зимовому місту кружляли м'ягкі кульки холодного снігу По третє грудня всіх на теритою закладу заборонено По людському полю щастя приємно полорожувати По твоєму обличчю я бачу всі твої переживання По-зимовому холодно буває лише тоді, коли тобі самотньо По-третє, я вирішив відмовитися від цієї пропозиції