Дорогая мама желаю тебе здоровья,счастья.Оставайся такая же красивой и доброй.Пусть над твоей головой будет голубое небо.Мама буть всегда молодой,счастливой и здоровой. Помогите перевести на казахский язык
Ответ(ы) на вопрос:
қурметті ана саған тілерім бақытты бол ешқашан ауырма мейрімді сұлу болып қалабер ана əрдайым қуанып жүр
Ана Tee тілегі денсаулық Құрметті , бақыт . Әдемі және жақсы деп Ostovatsya . Егер бас көгілдір аспан болып астам көрелік. Mama әрқашан жас бақытты және салауатты болуы .