Досын екеуин бирге жумыс истеп, қомақты акша таптындар. Бул акша- елу мын тенге. Осы акшаны бирге жумсауды ойластырындар. Өзара ангимелеринди диалог туринде жазындар. Диалогта тек бөлшектік сан есімдер қолдансын.Отинемин тезире...

Досын екеуин бирге жумыс истеп, қомақты акша таптындар. Бул акша- елу мын тенге. Осы акшаны бирге жумсауды ойластырындар. Өзара ангимелеринди диалог туринде жазындар. Диалогта тек бөлшектік сан есімдер қолдансын. Отинемин тезирек жауапты айтынызшы!) 6 сынып 120 бет 123 жаттыгудын 1 тапсырмасы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Досым, біздің қолымызда елу мың теңге бар. Енді оны қалай бөлеміз? - Онда екіден бірден бөліп алайық. Сонда əрқайсысымызда жиырма бесмың теңге болады - Жарайсың! Өте дұрыс! Сен ақшаңа не аласың? - Мен ол ақшаға анама сыйлық алам. Ал сен ше? - Мен болсам кітап алуым керек. - Жақсы, дүкенге кеттік, ендеше!