Доведіть,що формування транспортних"коридорів"через тереторію україни має важливе значення для її економіки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Доказ таково.Украіна розташована між одним з найбільших постачальників ресурсів в тому числі вуглеводнів (нафта, газ) - Росією і головним споживачем цих ресурсів - Європою. Ось це основний транспортний коридор, який Росія речі намагається всіляко обійти, проклавши трубопровід по дну моря. Ну а другою за значенням - порт Севастополя і Одеси, через які привізні товари також можуть переправлятися в інші країни. І як справедливо зауважили до мене - за провезення вантажів по своїй території Україна бере плату на користь бюджету.