Львів є важливим культурним центром. Часто на екскурсії до Львова приїжджають діти та дорослі з інших міст, країн, щоб помилуватися красивим українським містом, яке має свої давні звичаї та традиції.
Ми дуже любимо наше рідне місто Львів вивчаємо його історію. Він знаходиться на заході україни і його населення складає близько 735 тисяч людей. Львів розташований на річці на в на на відстані близько 80 кілометрів від мережі з польщею. Місто розташоване на схилах його найвища точка високий замок діти дуже люблять гратися поблизу нього. У львові є 350 бібліотек.