Дриждьови бактерий розмножуються дуже швидко збильшоючи швидкмсть удвичи за кожну хвилину . у пробирку помистили одну бактерию яка розмножилася за 30 хвилин. за скильки хвилин заповнять пробирку дви дриждьови бактерии
Дриждьови бактерий розмножуються дуже швидко збильшоючи швидкмсть удвичи за кожну хвилину .
у пробирку помистили одну бактерию яка розмножилася за 30 хвилин. за скильки хвилин заповнять пробирку дви дриждьови бактерии
Ответ(ы) на вопрос:
Ответ: 15( 30:2 )..............