Дунай протікає територією дев'яти країн Європи ,чотири з них на його берегах побудували свої столиці.Користуючись картою ,встановіть,територією яких країн протікає ручка і які столиці виникли на її берегах.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Німеччина, Австрія, Словаччина,Угорщина,Хорватія,Сербія,Болгарія,Румунія,Молдова,Україна. Відень - Австрія, Братислава - Словаччина,Будапешт - Угорщина, Белград - Сербія