Дуже маленьку заряджену кульку занурили в газ. на якій відстані від кульки напруженість поля буде така сама, якою вона була до занурення на відстані 29 см.
Ответ(ы) на вопрос:
Дано E₁=1/4π∈₀×g/r₁² r₁=29см E₂=1/4π∈∈₀×g/r₂² ∈=2.1 прирівнюємо дві формули r₂-? 1/4π∈₀×g/r₁²=1/4π∈∈₀×g/r₂² r₂=r₁/√∈=29/√2.1=20см Відповідь:20 см