Дуже прошу допоможіть!!! Ті хто дійсно знає!!! Діагональ бічної грані чотирикутної призми дорівнює L і утворюєз площиною основи кут а (альфа) . Знайдіть площу бічної поверхні призми !!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо прима правильна. то можна розв'язати так. Висота призми h=L·sіnα. Сторона основи дорівнює х=L·соsα. Площа однієї бічної грані дорівнює S1=х·h=L²·sіnα·соsα. Площа бічної поверхні S=4·L²·sіnα·соsα.