Дуже срочноооОдин розчин містить 30% (за об'ємом), а другий – 55% азотної кислоти. Скільки літрів кожного розчину потрібно злити, щоб одержати 100л 50%-го розчину азотної кислоти??Бажано детально. Буду дуже вдячна

Дуже срочнооо Один розчин містить 30% (за об'ємом), а другий – 55% азотної кислоти. Скільки літрів кожного розчину потрібно злити, щоб одержати 100л 50%-го розчину азотної кислоти?? Бажано детально. Буду дуже вдячна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ромлаалалслмллмлмпдаллаоаао