ДУЖЕ ТЕРМІНОВО! Площа бічної поверхні конуса дорівнює 240п см².Знайдіть об'єм конуса, якщо радіус його основи дорівнює 12 см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]S= \pi RL[/latex] де S - площа бічної поверхні конуса, L - твірна [latex]L= \frac{S}{R \pi } [/latex] [latex]L= \frac{240}{12} =20[/latex](см) [latex]H= \sqrt{ L^{2}- R^{2} } = \sqrt{400-144} = \sqrt{256} =16[/latex] [latex]V= \frac{1}{3} \pi R^{2} H[/latex]   [latex]V= \frac{1}{3} \pi 144*16[/latex] [latex]V=768 \pi [/latex] ([latex] cm^{2} [/latex])