Дуже треба на завтра допоможіть))))Записати речення.Зробити морфологічний розбір дієприкметника.Схвильована жінка стояла на автобусній зупинці.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Морфологічний розбір дієприкметника схвильована 1.Схвильована - дієприкметник. 2. Початкова форма - схвильований 3.  Пасивний 4. Доконаний вид 5. Минулий час 6. Жіночий рід 7. однина 8. називний відмінок 9.Синтаксична роль - означення