Два одинакових точкових заряди взаємодіють у вакууміна відствні 0,1м з такою ж силою,як у скипидарі на відстані 0,07м.визначте діелектричну проникність скипидару. Спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]F=\frac{kq_1q_2}{r_1}=\frac{kq_1q_2}{er_2}[/latex] [latex]r_1=er_2[/latex] [latex]e=\frac{r_1}{r_2} =\frac{0.1m}{0.07m} \approx1.43[/latex]